Abdülkerim Bardakcı: “Baştan beri gönlüm Galatasaray’dan yanaydı”

Abdülkerim Bardakcı, kendisini sarı-kırmızı renklere bağlayan mukaveleyi imzaladıktan sonra GSTV’ye açıklamada bulundu.

Sözlerine yakın vakitte trafik kazasında hayatını kaybeden Konyaspor’dan kadro arkadaşı ve eski Galatasaraylı futbolcu Ahmet Çalık’ı anarak başlayan Abdülkerim Bardakcı, “Ahmet Çalık çok kıymetli bir kardeşimizdi. Yalnızca iki sene değil, 10 yıldır kendisini tanıyordum. Öz kardeş üzereydik. Konya’da birlikte çok hoş günlerimiz geçti. Ahmet burada çok hoş anılar bıraktı. Ben de Allah’ın müsaadesiyle bu anıları devam ettirmeye geldim” diye konuştu.

Başka kulüplerin de kendisine ilgi gösterdiğini anlatan deneyimli futbolcu, “Baştan beri gönlüm Galatasaray’dan yanaydı. Öbür kulüplerin de ilgisi oldu. Son durağımız Galatasaray oldu. Süper bir stat, harika bir ambiyansı var. Deplasman ekibi olarak geldiğimde bile burada oynamaktan büyük keyif alıyordum. Konut sahibi olarak geldiğim vakit 5 kat daha fazla keyif alacağımdan eminim. O günü sabırsızlıkla bekliyorum” tabirlerini kullandı.

“GALATASARAY’DAKİ BİRİNCİ GAYEM…”

Teknik yönetici Okan Buruk ile çalışmak için sabırsızlandığını lisana getiren Abdülkerim Bardakcı, “Okan Hoca ile ulusal kadroya gitmiştik fakat küçük bir sakatlığım olduğu için fazla kalamamıştım. Etrafımda herkes Okan Hoca’nın nasıl âlâ bir hoca ve insan olduğundan bahsediyor. Ben de çok merak ediyor ve kendisiyle çalışmak istiyordum. Çok şükür burada nasip oldu. Bana çok şey katacağını düşünüyorum” biçiminde görüş belirtti.

Sahada formanın hakkını vermek için elinden geleni yapacağını anlatan Abdülkerim Bardakcı, “Galatasaray’da birinci maksadım öncelikle oynamak. Sonrasında ise inşallah kaptanlık. Taraftarlara takviyeleri için teşekkür ediyorum. Çok takviye verdiler. İnşallah yüzlerini kara çıkarmayacağım ve her vakit bu formanın hakkını vererek oynamaya çalışacağım” değerlendirmesinde bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.