Abdullah Avcı’dan veda sözleri: Trabzonspor her zaman başımın üstünde

Trabzonspor’daki görevinden istifa eden Teknik Direktör Abdullah Avcı, bordo-mavili ekibe veda etti. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, duygularını aktardı. 

‘HERKES BUNUN BİR PARÇASI’

Abdullah Avcı yaptığı açıklamada “Şampiyonlukta da geçen süreçte de kırılan rekorlarda da taraftar, yönetim, çalışan, personel herkes bunun bir parçası. Hep beraber kazanıyoruz hep beraber kaybediyoruz. Yüksek bir enerjiyle şehre geldim. Bu enerjiyi bana ve takıma çok iyi yansıttılar ve bunun karşılığını uzun süre beklenen şampiyonluk ile aldık.” dedi.

‘ÇOK MUTLUYUM’

Takımda yaşadıkları için çok mutlu olduğunu da belirten Avcı, “Şampiyon olduktan sonra da harika duygular yaşadık. Buraya gelirken böyle bir hikaye, böyle bir senaryo yazacaksın deseler, buna kimse hemen böyle olacak demezdi. Şükürler olsun iyi niyetli, samimi olursan hayat sana bunun fırsatlarını veriyor. Böyle büyük bir camiada bunun örtüşmesi benim adıma mutluluk verici. Varlığımı tekrar hissettiğim, çok güzel duyguların karşılıklı yaşandığı büyük bir camiada bunları yaşadığım için çok mutluyum.”

‘TRABZONSPOR HER ZAMAN BAŞIMIN ÜSTÜNDE’

Avcı ayrıca, “Bu kulüp çok büyük bir kulüp. Enerjisi yüksek, çok büyük bir potansiyeli var. Trabzonspor her zaman başımın üstünde.” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir