Alın haliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte alın formunuza nazaran karakter özelliklerini söyleyen kişilik testi

Yüzünüz kişiliğiniz hakkında ne gösteriyor? Her şey. Yüzünüz kişiliğinizin sırlarını açığa çıkarıyor. Bir sebepten ötürü belli yüz özellikleriyle doğarız. Gözlerimiz, ağzımız, burnumuz, yanaklarımız, çenemiz, benlerimiz, dudak biçimlerimiz vb. tüm hayatımızın yanı sıra kişiliğimizin bir haritasıdır. Enteresan beden kısımları kişilik testleri serisinde, bugün alın ve kişilik ortasındaki ilişkiyi keşfetmek için alın hali kişilik testini sunuyoruz. Alnınızın kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenebilmeniz için farklı alın tiplerini inceleyeceğiz.

Yüz okuma uygulamaları geliştirme ve araştırmalarının 3000 yıl öncesine dayandığını biliyor musunuz? Bir yüz okuma uzmanı ve muharrire nazaran yüz okuma, açık bir kitap üzere kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarabilir ve bir birey olarak kim olduğunuzu öğrenmenize, romantik alakalarınızı derinleştirmenize, kişiliğinizi anlayarak ebeveynlik hünerlerinizi geliştirmenize ve hatta anlamanıza yardımcı olabilir. Tanıştığınız yahut tanışma sitelerindeki profillere baktığınız şahısların kişilik özellikleri nelerdir.

ALNINIZ KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NE SÖYLÜYOR?

BÜYÜK ALIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Büyük alnınız varsa kişilik özellikleriniz, çok vazifeli, tertipli ve tavsiye vermekte âlâ olduğunuzu gösteriyor. Hayatı istikrarlı bir yaklaşımla yaşarsınız. Akıllı ve uyanıksın. Ayrıyeten çok yeteneklisiniz. Üstlendiğiniz gayret ne olursa olsun başarılı olmanıza yardımcı olan son derece güzel düşünme yahut analitik yetenekleriniz var. Ayrıyeten kendinizden ve yeteneklerinizden son derece mutlusunuz. Yalnızlık seni rahatsız etmez. Çabuk öğrenen birisin. Sorumlu olmaktan keyif alırsınız. Açık fikirli ve fırsatlara açıksınız. Yeni yolları gözlemlemeyi ve keşfetmeyi seven tipten bir bireysiniz. Çoklukla başarılı iş adamları, ünlüler, telif hakları vb. büyük bir alına sahiptir. Yüz okumada büyük alın da bolluk göstergesi olarak kabul edilir. Âlâ bir toplumsal hayatın tadını çıkarırsınız. Ufak tefek şeyler için gürültü çıkarmayabilirsiniz lakin bazen öfkenizi tek seferde dışarı atabilirsiniz.

Temel kişilik özellikleri: çok misyonlu, organize, tavsiye vermede uygun, istikrarda yaşayan, bilge, çok Yetenekli, Düzgün analitik yetenekler, kendinden şad, süratli öğrenen, açık fikirli, toplumsal kelebek.

DAR ALIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Dar alnınız varsa, kişilik özellikleriniz, en çok kendi şirketinizden keyif aldığınızı ortaya koyuyor. Eşsiz ve ender bir kişiliğe sahipsiniz. Kafandan çok kalbini dinliyorsun. Bir şeyleri düşünmek yerine hislerinizi takip edeceksiniz. Olumsuzluğun size dokunmasına nadiren müsaade verirsiniz. Moralinizi yükseltmek için çabucak yapan projelere başlayacaksınız. İncinme dehşetinden ötürü çok yakın bağlantıya girmekten kaçınırsınız. Kendi arkadaşlığından hoşlansan bile, empatiksin ve diğerlerine yardım etmekten eşit derecede zevk alıyorsun. Dünyaya düzgünlük yaymak için hiçbir talih bırakmıyorsun. Nazik tabiatınız, vakit zaman insanların sizi incittiği yahut cömertliğinizden yararlandığı durumlarda sizi yakalar. Doğal olarak dikkat ve sevgi yağmuruna tutulsanız da, ilgi odağı olmayı pek sevmiyorsunuz. Hayatı kurallarınıza ve değerlerinize nazaran yaşarsınız. Toplum tarafından belirlenen normlara uymuyorsunuz. Son derece keyifli ve kendinizle gurur duyuyorsunuz. Şükran içinde yaşıyorsun.

Temel kişilik özellikleri: kendi arkadaşlığını sever, eşsiz ve az, kibar, diğerlerine yardım etmekten hoşlanır, aksiliklerden uzak durur, cömert, hayatı kuralları ve pahaları ile yaşar

KAVİSLİ ALIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Kavisli alnınız varsa, kişilik özellikleriniz sevinçli, uyumlu ve arkadaş canlısı bir birey olduğunuzu gösterir. İnsanların hayatlarını aydınlatan bir üslubunuz var. Çarçabuk arkadaşlık kurarsınız. Sıcak ve müspet bir aura yayıyorsunuz. Ne söyleyeceğinizi ve neyi ne vakit söyleyeceğinizi çok uygun biliyorsunuz. Son derece optimist bir bireysiniz. İnsanları hayallerine ve amaçlarına ulaşmaları için teşvik etmekte güzelsiniz. Sen bir beşersin. Memnunluğu ve olumlu enerjiyi çeken bir mıknatıssınız. Yaptığın her şeyde zarifsin. Sıkıntı durumlarla ve sıkıntı toplumsal durumlarla başa çıkmakta hayli sakinsiniz. Sabırlı bir birey olmanın yanı sıra süratli zekalısınız. Bununla birlikte, güçlü bir durumla karşı karşıya kalırsanız, büyük olasılıkla kalbinizi başınızın üzerinden takip edeceksiniz.

Temel kişilik özellikleri: uysal, güleryüzlü, arkadaş edinmede yeterli, çok optimist, memnunluğu ve müspet enerjiyi mıknatıs üzere çeken, sakin, süratli zeki, sabırlı, kalbini baştan çıkaran.

M-ŞEKİLLİ ALIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

M Biçiminde Alnınız varsa,kişilik özellikleriniz, sanatsal ve çok istikametli bir birey olduğunuzu ortaya koyuyor. Kendinizi söz etmeye yer açan ortamlardan hoşlanırsınız. Her biri ortasında tam olarak yanlışsız ölçüde dengeyi korurken, klasik ile çağdaşın yahut duygusal ile rasyonelin hoş bir karışımını yaratabilirsiniz. Biri tek bir cümleyle anlatacak olsaydınız, her iki dünyanın da en düzgününü bir ortaya getirebilirsiniz. Birebir vakitte çok hayalperestsiniz. Yaptığınız her şeyde şık olmayı seviyorsunuz. Kendini güzel bir biçimde taşıyacaksın. Yaratıcısın ve yaptığın şeylere ayrıcalık katıyorsun, giyinmek kadar kolay de olsa. Birçok vakit çok sakin ve sakinsiniz, fakat bazen öfkenizi kaybedebilirsiniz. Uygun olan şey, senin de affedici olman. Nadiren kin tutacaksınız. Bir şeyler yolunda gitmiyorsa, zarafetinizi muhafazaya çalışır ve yolunuza devam edersiniz. Sevdiklerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza karşı çok koruyucusunuz. Sanatsal hünerleriniz ve hayal gücünüz, her şeyi sıfırdan inşa etmenize yardımcı olur. Küçük ayrıntıları fark ediyorsunuz. Teknoloji bölümünde çalışıyorsanız, büyük olasılıkla eşsiz içgörüler ve fikirler ortaya çıkaran sizsiniz.

Temel kişilik özellikleri: sanatsal, çok istikametli, yaratıcı, şık, sakin, bağışlayıcı, çok müdafaacı, bir şeyleri sıfırdan inşa etmede son derece yetenekli.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.