D-100 yolunda gizemli kaza: Detaylar ortaya çıktı

Gizemli kaza, gece saatlerinde Arifiye ilçesi D-100 karayolu yan yolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, B.E. yönetimindeki 54 AGE 539 plakalı hafriyat kamyonu D-100 karayolu Adapazarı istikameti irtibat yolunda bariyerlere çarptı.

Kazanın haber verilmesi ile birlikte bölgeye giden gruplar sürücüyü, silahla yaralanmış halde buldu. Yaralı şoför hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, polis takımları geniş çaplı inceleme başlattı.

İncelemeler sonucunda olayın detayları gün yüzüne çıktı. Hafriyat kamyonu şoförü B.E. ile farklı bir aracın şoförü R.K.’nin ortasında trafikte şimdi bilinmeyen bir sebepten ötürü tartışma yaşandı.

Tartışmanın devamında taraflar yanlarında bulundurdukları silahlar ile birbirlerine ateş açtı. Silahlardan çıkan mermilerin isabet etmesi sonucunda B.E. ve R.K. yaralandı. Yaralı biçimde yoluna devam eden hafriyat kamyonu şoförü B.E.’nin yönetiminden çıkan kamyon bariyerlere çarparak durabildi. B.E., kaza ihbarı üzerine bölgeye giden grupların müdahalesi sonrasında hastaneye kaldırılırken, R.K. ise kendi imkanları ile hastaneye gitti.

Polis takımları bahisle ilgili incelemelerini sürdürürken, yaralıların ise durumlarının uygun oldukları öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.