Düğüne davet edilmeseler de annesi ve kız kardeşinden Britney Spears’a dayanak

Geçtiğimiz hafta, Sam Asghari ile dünyaevine giren Britney Spears, ailesini düğüne davet etmemiş olsa da annesi ve kız kardeşi ünlü müzikçiye takviye oldu.

13 yıllık vasilikten kurtulduktan sonra, Britney Spears geçtiğimiz hafta uzun müddettir birlikte olduğu Sam Asghari ile görkemli bir merasimle evlendi. Çift, birinci olarak 2016 yılında tanışmış ve daha sonra Eylül 2021’de nişanlanmıştı.

Los Angeles’taki malikânede gerçekleşen düğüne Paris Hilton, Madonna, Drew Barrymore üzere birbirinden ünlü isimler katılsa da Spears ailesinden bir isim dışında kimsenin davet edilmemesi dikkat çekti.

ANNESİNDEN TEBRİK

Vasilik davası sürecinde sık sık ailesine öfkesini lisana getiren Spears, erkek kardeşi Bryan Spears dışında hiçbir aile üyesini davet etmedi. Tekrar de Lynne Spears, kızının düğün gönderisinin altına yeterli dileklerde bulunmadan edemedi. Anne Spears, “Parıltılı ve çok keyifli görünüyorsun! Düğününüz, hayalinizdeki düğün! Ve onun meskeninizde olması onu çok duygusal ve özel kılıyor! Senin ismine çoooook mutluyum! Seni seviyorum!” yazdı.

Spears’ın kız kardeşi Jamie Lynn Spears ise düğünle ilgili bir tweet’i beğenerek kız kardeşini desteklediğini gösterdi.

ÇOCUKLARI ANNELERİNİN ÖNÜNE GEÇMEK İSTEMEDİ

Spears’ın ebeveynleri ve kız kardeşi üzere düğünde oğulları da yer almadı. Çocuklarının babası Kevin Federline’nın avukatı dikkatleri, annelerinden almak istemediklerini söyleyerek durumu açıkladı.

Özellikle son birkaç yıldır vasilik davası nedeniyle Spears ailesi çalkantılı günler geçirdi. Yıllar sonra avukat değiştirme talebi kabul edilen Spears, mahkemede kendini söz edebilmiş, hayranlarının “FreeBritney” dayanağını de alarak ilerleme kaydedebilmeyi başardı.

Jamie Lynn Spears

Bu süreçte de ünlü müzikçi, ailesine sert tenkitlerde bulunurken bilhassa kız kardeşi Jamie Lynn’i karşısına aldı. Jamie Lynn, 2018’de Britney’nin mülkünün bir kısmının mütevelli heyetinde oldu. Ve hatta Ağustos 2020’de Britney’nin varlıkları üzerinde daha fazla denetim istedi. Britney Spears’ın vasilik davasında ilerleme kaydettiği günlerde de Jamie Lynn yazdığı bir kitabı duyurmuş ve ablasının sert bir biçimde tenkitlerinin maksadı olmuştu. Britney Spears, Haziran 2021’de ailesini dava etmek istediğini söyledi ve daha sonra Jamie Lynn’i “pislik” olarak niteledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.