Fotoğrafta birinci ne gördünüz? Birinci gördüğünüz size en derininizdekini söyleyecek… Bayan yüzü mü zirvedeki insan mı yoksa ay mı?

Kendimizi daha güzel tanımamıza yardımcı olmanın yanı sıra, kaygılarla yüzleşmemize ve hatta bize kişiliğimizde geliştirebileceğimiz özellikleri yahut alanları göstermemize yardımcı olurlar.

Bazı yerlerde bu testler, bir kişinin kişiliğini tanımlayabildikleri için poliste yahut psikologlarla yapılan terapi seanslarında olduğu üzere çok değerlidir.

Bu yüzden bu sefer size bir sonraki görselde gördüklerinize nazaran nasıl bir insan olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak bir test sunuyoruz. Sizden istediğimiz tek şey dürüstçe birinci ne gördüğünüzü söylemenizdir.

RESİMDE BİRİNCİ HİLAL BİÇİMİNDEKİ DORUKTAKİ AYI MI GÖRDÜNÜZ?

Hilal ay: Birinci gözünüze ay çarptıysa, güzel, eğlenceli ve çok esprili bir insansınız, çok kolay geçinen ve çabuk arkadaş edinen, beşerler sizinle vakit geçirmekten hoşlanan birisiniz demektir.

Moralinizi öbürleri için yükseltmeyi seviyorsunuz ve nerede olursanız olun her vakit partinin ruhusunuz.

Ne istediğini bilen ve gelecek için planları olan birisin fakat tıpkı vakitte maceracı ve fırsatları kaçırmayan birisin.

RESME BAKINCA DORUKTA RÜZGARDA BEKLEYEN BİR BAYAN MI GÖRDÜNÜZ?

Fotoğrafta gördüğünüz birinci şey zirvede duran bir insansa çok gerçekçisiniz demektir.

Her vakit kendinizi geliştirmeye, hayallerinizin peşinden koşmaya ve istediğiniz her şeyi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Fakat bazen istediğinizden farklı bir gerçeklikten korktuğunuz için çok yükseğe uçmanıza müsaade vermezsiniz.

Unutma hayat yalnızca başarılı olmak için değil, tıpkı vakitte başarısız olmak için de yaşanır, başarısız olmayanlar öğrenmezler.

İnsanlara verdiğiniz birinci izlenim biraz kibirli olduğunuzdur, fakat vakit geçtikçe güvenebilecekleri çok kolay biri olduğunuzu anlarlar.

Kendinize de insanlara güvenme fırsatı vermeniz, kendinizi çok fazla kapatmamanız güzel olur, hayatınızın bir kesimi olmak isteyen mükemmel insanları kaybediyor olabilirsiniz.

RESME BİRİNCİ BAKTIĞINIZ DA BİR BAYAN YÜZÜ MÜ GÖRÜYORSUNUZ?

İlk gördüğünüz şey bir bayansa, bu, insanların nasıl hissettiğini bilme yeteneğine sahip, kararlarınızı ve diğerlerine verdiğiniz tavsiyeleri destekleyen çok sezgisel bir insan olduğunuz manasına gelir.

Bazen öbürleri için çok fazla endişeleniyorsun, onların meselelerini kendi sıkıntıları olarak görüyorsun ve bu onları umursamaz yapıyor ve hak ettiğin vakti almıyorsun.


O burçlara makûs haber! Merkür gerilemesi başlıyor bugün çok fazla hayal kırıklığı yaşayacaklar…


Türkiye’de en çok nefret edilen 2 burç! Onlar ağzı ile kuş tutsa işe yaramıyor…


Bu fotoğraftaki küçük farkı görebiliyorsanız, IQ’nuz 130’un üzerinde…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.