Fransız siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Macron’un performansını kıyasladı

Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, diplomaside ağır bir çalışma performansı sergiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son bir ayda gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Suriye, Rusya-Ukrayna Savaşı, bölgesel sıkıntılar ve ikili bağlarda, global ve bölgesel problemlerin çözülmesinde değerli bir rol üstlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son bir aylık süreçte, İran’da Üçlü Tepe Toplantısı, Tahıl Koridoru Muahedesi, Soçi temasları ve Lviv’de Üçlü Tepe’ye katılarak bölgesel ve birçok problemin tahliline katkıda bulundu.

Erdoğan ve Macron’un performansını kıyasladı

Tüm bu diplomasi trafiği devam ederken, Fransız siyasetçi François Asselineau, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Ağustos ayı performansını kıyasladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron’un bir aylık performansını kıyaslayan Fransız siyasetçi, Macron’un bir aylık süreçte etkisiz performansına atıfta bulundu.

Macron’un tatil fotoğraflarını paylaştı

François Asselineau, bir tarafa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temaslarını koyarken, başka tarafada, Macron’un tatil fotoğraflarını paylaşarak, medyaya nazaran Erdoğan tecrit edilmiş Macron ise işkolik dedi.

“Yalancı ve beceriksiz”

Sosyal medya paylaşımının devamında Asselineau,Macron şu anda dünyanın dört bir yanındaki devlet liderleri tarafından kabul edilmek ve davet edilmek konusunda en büyük zorluğu yaşıyor, o kadar üniversal olarak yalancı ve maharetsiz bir başkan. tabirlerini kullandı.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.