İrem Derici’ye duyulmamış slogan! Hayranları o denli bir bağırdı ki İrem Derici’nin karşılığı şok etti

Katıldığı bir programda özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarda gündeme bomba üzere düşen İrem Derici, Bursa’da verdiği konserde tekrar bir bombaya imza attı. Hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatan ünlü müzikçi, hayranlarından o denli tezahürat aldı ki ne diyeceğini şaşırdı. İrem Derici kelamlarıyla şok etti. Bakın İrem Derici ne demiş?

BURSA’DA MÜZİK ŞÖLENİ

Bursa’da sahne alan ve hayranlarına coşkulu anlar yaşatan İrem Derici, adeta müzik şöleni yaşattı. Sahnedeki dans performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü müzikçi, gece uzunluğu müziklerini seslendirdi.

“AŞIK OLMAK İSTİYORUM”

Hayranlarıyla sahnede sık sık sohbet eden İrem Derici, Bursa hakkında, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim üzere meczuplar çok burada. İlişkin hissediyorum kendimi. Zira her vakit diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, olağandışı olmak en uygunu. Ben değil siz de güzel geldiniz o vakit. Sıradaki müzik toplu beddua müziği, haydi bakalım” dedi. Sahnede ‘Bi Tek Ben Anlarım’ müziğini sevdiğini lisana getiren Derici: “2022 yılının aşk müziği bence bu müzik. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı kesinlikle benim müziğim olurdu. Şarkıyı dinlerken aşık olmak istiyorum” diyerek dileğini belirtti.

KİMSENİN BİLMEDİĞİNİ ANISINI ANLATTI

Yaşadığı bir anıyı anlatan İrem Derici, “Şarkı bana birinci geldiğinde yeniden Bursa’daydım. Yanımda Beyaz abi vardı. Açtım şarkıyı ‘Beyaz abi şu şarkıyı bir dinler misin?’ dedim, ‘Gol’ dedi. Haydi dinleyelim” diyerek ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ müziğini seslendirdi. Bursalı merhum sanatçı Harun Kolçak’ı anan Derici, “Gir Kanıma müziği çıktığında ben 4 yaşındaydım. Beni susturabilen tek müziktir. Bu müzikle büyüdüm ve Allah bana müziğin sahibiyle Harun Kolçak ile bu şarkıyı düet yapma fırsatı verdi” dedi.

İREM DERİCİ’YE DUYULMAMIŞ SLOGAN

Daha evvel katıldığı bir programda pavyona gittiğini belirten İrem Derici, Bursalı hayranlarının “İrem bizi pavyona götür” tezahüratına “Size pavyon açarım ben” diye karşılık verdi. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan Derici, “Aşığım Size” notunu düştü.

“1 AY İÇERİSİNDE AŞKI BULACAĞIM”

Bursa’ya olan sevgisini her kelamında lisana getiren İrem Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim. Nitekim size aşığım. Türkiye’nin en zeki, en kıvıl kıvıl, en mecnun, en tatlı insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’da doğamadım ancak yeniden geleceğim” sözlerine yer verdi. Bu müzik 8 yıl evvel çıkmasına karşın bir haftalık üzere tesir bırakması inanılmaz. Bursa üzere inanılmaz. Bursa uğurlu geldi, 1 ay içerisinde aşkı bulacağım. Her gün buraya gelirim ben.” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.