Netflix, Peaky Blinders 6. sezonun yayın tarihini duyurdu

Bridgerton’ın ikinci sezonundan yeni fragman paylaşan Netflix, Peaky Blinders 6. sezonun yayın tarihini açıkladı. Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin son sezonu, 10 Haziran‘da Netflix’te olacak.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin son sezonun ilk bölümü 27 Şubat‘ta yayınlandı. İkinci bölümü 6 Mart’ta yayınlanan dizinin son sezonu toplam 6 bölüm olacak. 4 Nisan’da son bölümü BBC One ve iPlayer’da yayınlanacak dizi daha sonrasında Netflix’te de paylaşılacak. Daha önceki sezonlarda olduğu gibi dizinin son sezonunu da Steven Knight kaleme almış durumda. Yönetmenliğini Anthony Byrne’in üstlendiği dizinin başrolünde Thomas Shelby karakterini canlandıran Cillian Murphy yer alıyor. Natasha O’Keeffe, Paul Anderson ve Sophie Rundle gibi oyuncuların da olduğu dizi İngiltere’de faaliyet gösteren bir çeteyi konu alıyor.

Peaky Blinders 6. sezon heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor

Yeni sezonun II.Dünya Savaşı’nda meydana gelen bir hikayeyi anlatıyor.  1930’larda Alman Britanya Faşistler Birliği lideri Sir Oswald Mosley’ı Sam Claflin’in canlandırdığı dizide Shelby ile Mosley bir kez daha karşı karşıya geliyor. Shelby ayrıca kendi ailesi, Irlanda Cumhuriyet Ordusu ve Boston gangsterleriyle de sıkı bir mücadelenin içine giriyor. Dizinin son sezonuyla ilgili gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

Thomas Shelby’yi soranlar olmuş. #PeakyBlinders final sezonuyla 10 Haziran’da Netflix’te. pic.twitter.com/smNG0vhLxY

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) March 10, 2022

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.