Okan Buruk: Taraftarımızı memnun edeceğiz

Galatasaray, 2022-2023 dönemi öncesi yurt dışı kamp çalışmaları çerçevesinde Avusturya’nın Graz kentine bağlı Bad Waltersdorf kasabasında hazırlıklarını sürdürüyor.

Antrenman öncesi Galatasaray TV’ye açıklamalarda bulunan Teknik Yönetici Okan Buruk, “Öncelikle buradaki bütün takımımızın, ailemizin bayramını kutluyorum. Ülkemizin, bütün Türk halkının bayramını kutlamak istiyorum. Hem sportif manada hem de ülke olarak ileriye gerçek ilerleyeceğimiz bir sene olsun. İnşallah hepimiz için hoş bir gelecek ortaya çıkar. Ülkemizden uzağız. Ancak buradaki çalışma bizim için çok daha kıymetli. İnşallah burada hoş bir biçimde hazırlanıp hem kendimiz memnun olacağız hem taraftarımızı memnun edeceğiz.” açıklamasında bulundu.


“Oyuncularımıza bayağı da yüklendik”

Kamp çalışmaları çerçevesinde birinci hazırlık maçını oynayacaklarını söz ederek, “İlk hazırlık maçımızı oynayacağız. Bizle birinci çalışmaya başlayan kümeyle bu maça çıkacağız. Genç oyuncularımız var. İdmanlarda çalışma temposunu yükselten, bilhassa içerideki oyuncularımız bu kaliteyi ortaya koyuyorlar. Hazırlık kampındayız. Oyuncularımıza bayağı da yüklendik aslında. Hazırlık maçı oyuncuları durumlarına nazaran değerlendirip, ona nazaran müddet vereceğim” diye konuştu.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.