# Samsung

Huawei saatlere Akut Güvendeyim nasıl indirilir?

Huawei akıllı saatlerin uygulama mağazasına önemli bir uygulama eklendi. AKUT Güvendeyim isimli uygulama sayesinde vatandaşlar yardıma ihtiyaç duyduğu durumlarda konumunu sevdiklerine ileterek yardım talep edebilecek. Deprem ve kaza gibi afet anlarında büyük kolaylık sağlayacak.

AKUT güvendeyim uygulaması Huawei Watch GT2 Pro ve Huawei Watch GT3 akıllı saatlere ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Huawei Sağlık uygulaması içinden Güvendeyim uygulamasını bulabilirsiniz.

Güvendeyim uygulaması, internet bağlantısı olmadan çalışabiliyor. GPS üzerinden konum tespiti yapıyor ve konumunuzu telefon üzerinden SMS ile gönderiyor. Önceden belirlediğiniz 10 kişiye yardım mesajı gönderebilirsiniz.

Huawei akıllı okul çantası

1 ay önce eklendi

Ayrıca Güvendeyim uygulaması üzerinden; deprem, sel ya da yangın gibi acil durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgiler de yer alıyor

Huawei saatlere AKUT Güvendeyim uygulaması nasıl indirilir?

HUAWEI Watch GT2 Pro ve Watch GT 3 sahipleri, telefonlarına Güvendeyim uygulamasını indirdikten sonra, Huawei Sağlık uygulaması üzerinden Cihazlar kısmındaki AppGallery alanına girip, buradan Güvendeyim uygulamasını saatlerine kurabilirler.

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Mobil Teknolojiler Giyilebilir Teknolojiler Haberleri Huawei saatlere Akut Güvendeyim nasıl indirilir?

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.