Yılın En Büyük Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Yılın En Sert Dolunayı Sarsıcı tesirler İle Geldi…

Dolunay 13 Temmuz 2022’de 21 derece Oğlak burcunda doruğa ulaşıyor. Sizi bir sonraki mükemmel profesyonel zirvelerinize taşıyan ivme artışını hissetmeye hazır olun. Yılın en sert dolunayının burcunuzu nasıl etkileneceğini buradan okuyun.

KOÇ: BÜYÜK FIRSATLARA HAZIR OLUN

En büyük emellerine ulaş, Koç. dolunay gökyüzünüzün zirvesinde dururken, önünüzde büyük bir profesyonel atılımın ortaya çıktığını görebilirdiniz. Bu bir terfi, yararlı bir iş teklifi, yeni müşteri ve hatta bir ödül olabilir. Gücünüzde durmak ve dünyaya sizi neyin unutulmaz kıldığını göstermek için bu enerjiyi kullanın.

BOĞA : KANATLARINI AÇ VE UÇ

Boğa dolunayın, zihninizi ve ruhunuzu yeni ufuklara açmanız için sizi zorluyor. Konfor alanınızı geride bırakarak, sözün tam manasıyla yahut mecazi olarak yeni bölgeye girmeye hazır olabilirsiniz. Birkaç muhtemel değişiklik ayaklarınızın altına serilebilir: uzun aralı bir seyahat planının doruk noktası, denizaşırı münasebetler yahut memleketler arası iş teşebbüsleri yahut hatta ani bir yer değiştirme yahut göç etme kararı. Akademisyenlerle ilgileniyorsanız yahut ilgileniyorsanız, Üstün Ay size ilerlemeyi görmeniz için itici güç sağlayabilir. Son olarak, medya yahut yayıncılık dallarında çalışıyorsanız, artık bir atılım görebilirsiniz.

İKİZLER :İŞ HAYATINDA İŞLER SARPA SARIYOR

Ortaklıklarınızda nerede durduğunuz ve nasıl paylaştığınız şu anda tartışmaya açık olacak, İkizler. Libido çatıdan yükseliyor ve size birleşme dürtüsü getiriyor olabilir. Bununla birlikte, siz ve öbür değerli biri ile işler biraz sarpa sarıyorsa, bunu çözme vaktinin geldiğini bekleyin – ve ikiniz de keyifli değilseniz, ayrılıp kendi yollarınıza gidebilirsiniz. Bu Üstün Ay, bilhassa yatırımlar, varlıklar, ikramiyeler, telif çekleri, risk sermayesi ve hatta bir burs ile ilgili olarak büyük finansal hususlarda bir kaymaya da neden olabilir.

YENGEÇ: DOLUNAY SİZE CÜRET VERECEK

Süper Ay, alakalarınızı ve iştiraklerinizi hakikaten değerlendirmeniz için sizi cesaretlendiriyor, Yengeç. Bir yandan, taahhütte bulunduğunuz yahut uzun vadeli kelamlar verdiğiniz için bu, sizin ve öbür bir taraf için coşkulu bir birliktelik vakti olabilir. Ani bir nişan yahut taşınma kararı elinizin altında olabilir. Lakin, kayalık bir bölgedeyseniz, yolunuza çıkma vaktinin geldiğine karar verebilirsiniz.

ASLAN : DOLUNAY SİZİ ÇOK MESGUL EDECEK

Bir sefer daha bileme taşına çarpmadan evvel biraz nefes al aslan, zira Harika Ay seni çok meşgul edecek. Patronunuz için büyük bir projede son rötuşları yapıyor yahut hatta bir işten başkasına geçiş yapıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, dikkate alınması gereken kıymetli şey, iş-yaşam istikrarınız ve sizi keyifli eden birçok farklı istikamete vakit ayırıp ayırmadığınızdır. Ayrıyeten, bir sıhhat sorunu ortaya çıkabilir yahut şu anda doruğa çıkabilir, bu nedenle repertuarınıza sıhhat, zindelik yahut yeni bir diyet getirmenin bir yolunu bulun.

BAŞAK: KALBİNİZ ÇİÇEK AÇACAK

Kalbinin çiçek açtığını görmeye hazırlan Başak. Harika Ay size müzik söylerken, zevkin, tutkunun, romantizmin ve cümbüşün en değerli öncelik olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, bekarların kendilerini ortaya koymaları için yılın en kıymetli lunaparkı – epeyce özel birini bulabilirler – hatta tahminen bir ruh eşi! Rastgele çıkıyorsanız, nitekim aşık olduğunuzu bile hissedebilirsiniz. Son olarak, şayet kararlıysanız, bu kıvılcımınızı yine alevlendirmenize, çocuklarınızla vakit geçirmenize ve hatta hamilelik haberi getirmenize yardımcı olabilir.

TERAZİ: MESKEN HAYATINIZDA DEĞİŞİME HAZIR OLUN

Ev hayatınızla ilgili bir değişim gelecek, Terazi. Bu, büsbütün taşınma, yenileme yahut yer değiştirme kararını getirebilir! Kimi Teraziler, oda arkadaşları ortasında bile bir geçiş görecektir. Son olarak, aileniz yahut ebeveynlerinizle ilgili bir şey ortaya çıkarsa, mümkün olan en kısa müddette müdahale ettiğinizden emin olun.

AKREP: SİZE KONTRAT GÖRÜLÜYOR

Akrep, zihninin şahane hallerde genişlemesine hazır ol. Harika Ay geldiğinde, kıymetli bir yazma, konuşma yahut irtibatla ilgili efora odaklanabilirsiniz. Kısa aralı seyahatler de artık size hitap edebilir. Son olarak, artık masanızda manalı bir kontrat görünebilir.

YAY : DOLUNAY PARA GETİRİYOR

Mali kaymaların artık ortaya çıkması beklenen, Yay. Harika Ay paranızı öne çıkarırken, gelir ve masraflarınızı kıymetli ölçüde pahalandırıyor olabilirsiniz. Büyük bir masraf ortaya çıkarsa, bunun nasıl ele alınacağını bulmak için biraz bütçe yapın. Bununla birlikte, bu ay tutulması, kolaylıkla bir artırım, yeni müşteri ve hatta yoktan var eden bir iş teklifi getirebilir.

OĞLAK: DORUK NOKTAYI GÖRECEKSİNİZ

Yılın en kıymetli ay tutulması senin için burada, Oğlak! Üstün Ay burcunuza girerken, size gümüş bir tepside sunulan çok bedelli bir ferdî maksadın, umudun, hasretin yahut hayalin doruk noktasını görmeniz olasıdır. Birebir devir, gücünüzün neresinde durduğunuzu ve kıymetli bir alakada bulunduğunuzu da gözler önüne serebilir.

KOVA : SEZGİLERİNİZİ DİNLEMENİN VAKTİ GELDİ

Alçakgönüllü olma, sakinleşme ve hayal kurma vakti, Kova. Harika Ay sizin için bilhassa ağır olacak ve muhtemelen sizi biraz tükenmiş hissettirecek. Dinlenin ve şarj edin. Geçmişinizden bir sır yahut durum ortaya çıkarsa, onunla yüzleşin. Artık sezginizi dinleyin.

BALIK : HAYATI KUTLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Hayatı kutlamaya hazır olun, Balık! Harika Ay geldiğinde, muhtemelen birçok arkadaş ve tanıdık ortasında dolaşıyorsunuz. Artık göz kamaştırıcı bir partiye yahut toplantıya katılabilirsiniz, bu nedenle yeni beşerlerle tanışmaya ve ağınızı genişletmeye hazır olun. Bir dost, ömür uzunluğu sürecek bir hasrete ulaşmanıza yardımcı olmak için artık devreye girebilir.


Kadınlar Dikkat Direksiyonu Bu türlü Tutan Erkeklerden Kaçın.. Direksiyonu Tutuş Haliniz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor?


Bu Optik İllüzyondaki 9 Hayvandan Birinci Hangisini Görüyorsunuz? Birinci gördüğünüz Hayvan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor


Doğduğunuz güne Nazaran Bahtınızın Şifresi Ne? İşte Sayılarla Mukadderat Çizginizi Söylüyoruz… Siz De Hesaplayabilirsiniz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.