Koronavirüs geçiren Hülya Avşar: Hamileymişim, gözlerim de kahverengiymiş!

Geçtiğimiz hafta Koronavirüse yakalanan ünlü sanatçı Hülya Avşar, önceki akşam karantia sürecinin bitmesiyle, kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile soluğu müdavimi olduğu, Tarabya’da yer alan bir balıkçıda aldı.

Çıkışta ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen 60 yaşındaki Avşar Kızı, karantina sürecini anlattı.

“HERKES ÇOK DİKKAT ETSİN”

“Çok zor bir hafta geçirdim” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Hâlâ öksürüğüm devam ediyor. Kas ağrılarımda olmadı ama yoğun bir öksürük ve burun akıntısı oldu. Çok ağır geçti. Herkes çok dikkat etsin. Hastalık geçti zannederek bir kaç defa spor yaptım. Tekrar nüksetti. Daha doğrusu benim 15 gün sürmesinin sebebi dayanamayıp spor yapmam. Spor yapıyor olmanın avantajını da çok yaşadım. Spor yapmayan bir çok arkadaşım çok ateşli ve ağır geçirdi. Bu yüzden spor çok önemli.

“YILBAŞINDA DA SAHNEDE OLACAĞIM”

Hastalık sebebiyle ertelenen sahnelerini ileri bir tarihe aldıklarını söyleyen Avşar, “Yılbaşında da sahnede olacağım. Hatta yılbaşından önce de sahnem var” diyerek hayranlarını sevindirdi.

“GÖZLERİM KAHVERENGİYMİŞ”

Gazetecilerin, “Karantina sürecinde kendinizde keşfettiğiniz bir özelliğiniz oldu mu?” sorusu karşısında Hülya Avşar, “Evet hamileymişim. Ve gözlerim kahverengiymiş” diyerek espri yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx