Petek Dinçöz’den Dilan Polat itirafı! ‘İçerisi hıncahınç dolu’

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada; ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Suç örgütüne üye olmak’, ‘Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama’ ve ‘Vergi kanununa muhalefet’ suçlarından tutuklanan Dilan Polat uzun süredir gündemden düşmüyor.

Petek Dinçöz, yıllar sonra Kıbrıs’ta müzikseverlerle buluştu. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü şarkıcının, Dilan Polat’la ilgili anısı dikkat çekti.

“İŞ BAŞKA ÇIKTI!”

2021 yılında açtığı güzellik merkezi hakkında konuşan Dinçöz, şu anda cezaevinde olan fenomenin o dönemde kendisini aradığını söyledi ve aralarında geçen telefon konuşmasını anlattı.

Dilan Polat telefon açmıştı. ‘Hayırlı uğurlu olsun, komşu olduk’ demişti. ‘Anlamadım, tanıyamadım kimsiniz?’ dedim. ‘Dilan Polat ben’ dedi. ‘Aa merhaba’ dedim, teşekkür ettim. ‘Siz ne yapıyorsunuz, içerisi müşterilerle hıncahınç dolu’ dedim. ’24 saat Instagram’dan sürekli hayatını çekeceksin’ demişti. Benlik iş değil, 24 saat nasıl çekeceğim? Sahneye koşturuyorum, stüdyoya koşturuyorum, oğluma okula götürüyorum, yemek hazırlıyorum. İş başka şeyler çıktı. Hep beraber ben de sizin gibi izledim. Zor iş tabii, bunlar zor.

HEM GÖZE HEM KULAĞA

Kıbrıs konserinde Tolga Çam’ın imzasını taşıyan göğüs dekolteli elbise tercih eden Petek Dinçöz, güzelliğiyle gözlere, seslendirdiği şarkılarla da kulaklara hitap etti. Repertuvarında 90’lı yılların sevilen eserlerine de yer veren Dinçöz, sahne şovuna danslarıyla renk kattı.

Poptan arabeske, fantezi müzikten halk müziğine farklı tarzlarda eserler seslendiren sanatçı, “Kıbrıs beni özlemiş, ben de Kıbrıs’ı çok özlemişim. Muhteşemdiniz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx