Realme GT Neo 3 serisi Realme UI 5.0 Açık Beta Güncellemesi alıyor

Realme GT 2 Pro, GT 5 Pro ve diğer akıllı telefon modellerinin ardından, Realme nihayet Realme GT Neo 3 ve GT Neo 3 150W modelleri için Realme UI 5.0 Açık Beta güncellemesini başlattı.

Bu güncelleme, Realme UI 5.0 Erken Erişim katılımcıları için şu anda canlı durumda ve programda yer almak isteyen yeni kullanıcılar için de geçerli. Yeni özelliklerin yanı sıra, akıllı telefonun normal kullanımını etkileyebilecek bazı sorunlar da mevcut.

Realme GT Neo 3 serisi Realme UI 5.0 Açık Beta Güncellemesi alıyor

Bu yeni güncelleme, güvenlik ve gizlilik iyileştirmeleri de dahil olmak üzere, tüm yeni Android 14 özelliklerini ve iyileştirmelerini getiriyor. Android 14’ün lüks özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların yeni Aquamorphic Tasarım, Performans Optimizasyonu, dosya transferini kolaylaştıran yeni Filedrop hizmeti ve diğer özelliklerinden memnun kalacakları kesin.

Ayrıca, bir bakışta widget’lar, yeni zil sesleri, sistem animasyonları ve diğer birçok değişiklik de sunuyor. Uygulama geliştiriciler için, Grammatik Çekim API’si, Bölgesel Tercihler API’si ve diğerleri gibi yeni API’lar ile son kullanıcılar için özelliklerin yanı sıra boşlukları dolduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx